Google Adwords Reklam

Google Adwords reklamları, Google arama motoru üzerinde açılış sayfalarında reklam ve tanıtımın yapılmasını sağlayan bir programdır. Kullanıcılara doğrudan ulaşmak, reklam ve ürün tanıtımı yapmak için, her gün milyonlarca kullanıcının ziyaret ettiği sayfada görüntülenmenin avantajını sunmaktadır. Google Adwords çeşitli kampanya ve içerikler hazırlayarak, Google arama sayfalarında reklam yapmanızı sağlamaktadır.

Web teknolojilerinde hizmet sunan firmamız tanıtım ve reklam çalışmalarında Adword uygulaması ile en üst sırada olmasanız bile en üstte görünmenize olanak sağlamaktadır. Zet Bilişim Ankara faaliyetleri ile Google Adwords sayfasında, reklamınızın nerede ve nasıl görüntüleneceğini seçiyoruz.

Google Adwords Avantajları Nelerdir?

Her gün her saat milyonlarca kullanıcıya erişmeyi sağlamaktadır. Ürün ve markanın en üst sırada olmasa bile, doğrudan kullanıcıya ulaşmasını sağlar. Reklamın nasıl hazırlanacağını, kampanya ve promosyon tanıtımlarının belirlenebilmesini sağlar. Reklam ikonunun nerede görüntülenmesi gerektiği konusunda seçme avantajı sağlar. Marka bilinirliği ve dijital ticaret reklamı sağlar. Google Adwords reklamları ile alakalı sonuçlar listesinde görüntülenerek, daha cazip hale gelmeniz sağlanır.

Doğru reklam, doğru içerik ve yazılım yönetme hizmetleri ile kullanıcılara ulaşmanızı ve donanımlı içeriklerle kullanıcı dönüşümünü sağlıyoruz. Bilişim Ankara firmamız, sadece yerel değil, ulusal anlamda tanıtımınızı yapmaktadır. Şayet uluslararası bir firma iseniz Adword ise global ağlarda görüntülenmenizi sağlıyoruz.

Adwords Reklam Nasıl Verilir?

Profesyonel ekibimiz ve Ankara bilişim danışmanlığı hizmetlerimiz ile Adwords reklam kurulumunuzu gerçekleştiriyoruz. Google Adwords bir nevi SEO sistemlerine benzemektedir. Seo’da uygulanan anahtar kelime uyarlaması, Adwords uygulamasında arama yapılmasa da üst sırada olmanızı sağlamaktadır. Adsense programının uygulamasıdır ve firmamız tarafından kurulumu gerçekleştirilmektedir. Adwords’te PPC denilen tıklama başına ödeme prosedürü geçerlidir. İçeriksel reklamcılık çalışmaları dahilinde sunulmaktadır. Kurulum sırasında önemli ipuçları ve arama kriterlerini sağlıyor, tıklanma ile reklam yapmanızı sağlıyoruz.

Adwords Fiyatlandırma

Adwords kurulumu ile PPC fiyatlandırması sunulmaktadır. Yalnızca tıklanmalarda ücretlendirilme sağlanmaktadır. Kurulumu ve kullanımı kolay Adwords ile istediğiniz tutarda bütçe ödeme avantajına sahipsiniz. Reklam görüntülenir, tıklanma ve ziyaret var ise ppc metoduyla ödeme yaparsınız. Google Adwords uygulamasına kayıt yaptırmak ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kullanıcılar reklam vasıtası ile tıklar, arama gerçekleştirirse ancak o zaman ödeme yaparsınız.