Domain ve Hosting

Gerek bireysel gerekse kurumsal olarak internet dünyasında yer almak isteyenlerin ilk yapacağı şeylerden biri domain ve hosting seçimidir. Faaliyet gösterdiğiniz sektöre özel domain ve hosting planı seçerek sanal dünyada yerinizi alabilirsiniz. Seçtiğiniz domain adının ise benzersiz olması şarttır. Uzun vadede başarılı olmak isteyen şirketler ise domain adı seçimine önem vererek, etkili ve başarıyı sırtlayacak bir web sitesi ismi konusunda hassas davranmalıdırlar. Dünyanın herhangi bir yerindeki müşterilerine kesintisiz hizmet vermek isteyen şirketler kaliteli web hosting paketlerini tercih ederek fark yaratan işlere imza atabilirler.

Kullanıcı sayısı, yazılım özellikleri gibi birçok unsur göz önüne alınarak satın alınacak olan hosting paketleri, günün gereklerine uygun olarak seçilmelidir. Yetersiz altyapı ile oluşturulmuş web siteleri zamanla ziyaretçi kaybına sebep olacağından web sitesi tasarımı kadar web sitesinin barındığı sunucunun da yüksek performanslı olmasına özen gösterilmelidir. Yüksek performansa sahip sunucuların yer aldığı hosting paketleri ile ziyaretçilerinize en iyi hizmeti sunarak, marka imajınızı korumanız mümkündür.

Domain ve Hosting Hizmetleri

Zet Bilişim şirketimiz sizlere özel sunduğu web tasarım, web programlama, domain ve hosting hizmetleri ile internet dünyasında en iyi şekilde yer almanıza yardımcı olmaktadır. Şirketimiz Ankara ilinde sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Profesyonel web çözümleri ile daima sizlerin yanındayız. Şirketinize ve markanıza uygun domain adı seçiminde sizlere yardımcı olan firmamızın uzman ekibi, hızlı ve yüksek performanslı web siteleri tasarlamak için en iyi hosting seçiminde de sizlerin yanındadır.

WordPress ve Joomla gibi birçok yazılıma uygun host planları ile sizlerin yanında olan firmamız, müşterilerinize internet üzerinden 7 gün ve 24 saat hizmet verebilmenizi sağlamaktadır. Ankara ilinde kurulan ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile web sitesi konusunda sizlere her türlü desteği veren firmamızda projeleriniz için en hızlı çözümleri bulabilirsiniz. Arama motorları tarafından dikkat çekici, SEO uyumlu, hızlı ve kullanıcı dostu web siteleri tasarlamak için şirketimizi tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında bulunan domain adı ve hosting planı seçimi ile de tek tıkla yüksek performanslı siteler kurabilirsiniz.

Şirketinizin faaliyet gösterdiği sektöre özel hosting planları ortaya koyan firmamız, iletişim kanallarının sürekli açık kalması için e-posta hizmeti de sunmaktadır. Böylece, Zet Bilişim Ankara firmamızın şirketinize özel kurduğu e-posta sistemleriyle müşterilerinizle iletişim halinde kalabileceksiniz. Siz de internet dünyasında en iyi şekilde yer almak için şirketimiz hosting ve domain hizmetlerini inceleyebilirsiniz.