Bilişim Danışmanlığı

Dijital sektör ve e-ticaret sistemlerinin hızla gelişim gösterdiği çağda yaşamanın bilinciyle, bilişim danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz. Firmamız Ankara merkezi ile tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimiz yerel ve ulusal platformda kalmayıp uluslararası alanda da, web teknolojileri ve web hizmetleri kategorisinde profesyonellik sunmaktadır. Sadece dijital hizmet veren firma ve kurumlar değil, kurumsal şirket ve şahsi çalışmalar için de web teknolojileri gereklidir. Bilişim danışmanlığı ile iş başarısı ve marka bilinirliği, web teknolojilerini kullanma, platformları doğru entegre etme ve yönetme, planlama ve inovasyon teknikleri ile gerçekleştirme sağlıyoruz.

Web Hizmetlerimiz

Zet Bilişim Ankara firması olarak; arama motoru optimizasyonu, bilişim danışmanlığı, web tasarımı, Google Adworks reklamları, web programlama, e- ticaret sistemleri, yazılım geliştirme, mobil uygulama hizmetlerini profesyonel seviyede sunmaktayız. Dijital sektörde ve e-ticaret sistemlerinde gelişmenizi, markanızın büyümesini ve global faaliyet göstermenizi web hizmetlerimiz ile sağlıyoruz.

Bilişim Danışmanlığı Hizmetleri

Web sistemleri analizi, rekabet ortamı neticesiyle rakip firmaların analizi, proje yönetimi, proje ve sistem yönetimi konularında hizmet sunuyoruz. Firmamız Ankara ve tüm şehirlerde bulunan kurumlara, kurumsal firmalara ve şirketlere bilişim danışmanlığı hizmetleri sağlamaktadır.

  • Bilgi teknolojilerinde; durum değerlendirmesi, verimlilik ve proje süreç analizleri
  • Bilgi sistemlerinde; tasarım uygulama, geliştirme hizmeti
  • Sistem işletimleri ile sistem yönetim hizmeti
  • Network yönetim uygulamaları
  • Bilgi teknolojileri için güvenlik yazılım ve yönetimi
  • Bakım ve destek hizmeti ile profesyonellik sunmaktayız.

Sosyal medya uzmanlığı ve yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmeti sunuyor, sosyal mecralarda marka bilinirliğinizi artırıyoruz. İnteraktif tüm ağlarda kurumsal kimliğinizin tanıtılması için reklam enstrümanlarını kullanarak, aktif platform edinmenizi sağlıyoruz. Bilişim danışmanlığı hizmetleri dahilinde; kurumsal kimliğinizin yükseltilmesi için web tasarımın yanı sıra logo tasarımı ve dijital hizmetler ile web gelişimi sunuyoruz.

Bilişim Teknolojileri Nelerdir?

Bilişim teknolojilerinin ana başlıklar 4 esasta toplanmaktadır. Bunlar; yazılım, donanım, ekipmanlar ve hizmetlerdir. Bilgisayarlar, web, telekomünikasyon iletim ve cihazları, radyo ve televizyon alıcıları gibi birçok cihaz ve öğe, bilişim teknolojileri kapsamına girmektedir. Bizler web teknolojileri ve bilişim alanında, internet ağlarında hizmet sunmaktayız.