Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu yani SEO ile firmanızı yüceltiyor, yükseltiyoruz. Köklü bir firma yahut yeni faaliyet gösteren bir firma olsanız da, marka kimliği kazandırıyor, SEO sistemlerimiz ile marka bilinirliğinizi artırıyoruz. E- ticaret sistemlerinin olmazsa olması SEO ile marka ve ürünlerinizin ilk sıradan ve doğrudan kullanıcıya ulaşmasını sağlıyoruz. Firmamız Ankara’da seo firması olarak hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin her bölgesine ve şehrine hizmet sunuyor, uluslararası ağlarda tanıtımınızı yapıyoruz.

SEO Nedir? Ne İşe Yarar?

Google, Yahoo, Bing ve Yandex, yani tüm tarayıcılardaki aramalarda en üst sırada görüntülenmenizi sağlayan sistemdir. Yazılım ve programlarımız ile arama motoru optimizasyonu sağlıyoruz. Zet Bilişim Ankara firması olarak; markanız, ürününüz, şahsınız yahut sunduğunuz hizmeti en üst sırada listeliyor ve arayan kullanıcıya doğrudan ulaştırıyoruz. Search Engine Optimization (SEO) olarak bilinen sistem, hem ulusal hem de global anlamda reklamınızı, tanıtımınızı yapmaktadır. Sanal mağazacılık ve e- ticaret sistemlerinde, milyonlarca firma ve site arasından sıyrılarak Google’ın ilk sırasında görüntülenmenizi sağlar.

Web tasarım, web programlama, e-ticaret, mobil uygulama, yazılım gerçekleştirme, arama motoru optimizasyonu, Google Adwords reklamları, Domain ve Hosting ile bilişim danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz. Seo sistemleri ile Google’da yakaladığınız ilk sıra avantajını web tasarım hizmetimizle devam ettiriyoruz.

Web tasarım kurumlar, kurumsal firmalar, şirketler ve özel kişiler için oldukça önemlidir. İlk sıradan size ulaşan kullanıcı, web sitenizde içerik, görsel sunumlar, ürün/ hizmet tanıtımı ile karar almaktadır. Firmanın web sitesi ne kadar donanımlı ve kaliteli ise, kullanıcı o denli ikna olacaktır. Ayrıca satın almak istediği ürün hakkında detaylı bilgi alabileceği, tüm sorularını yanıtlayabileceği bir web tasarımı olması gereklidir.

Zet Bilişim Ankara, web tasarımı ile güvenli, donanımlı, zengin içerik ve fonksiyon sunan yaratıcı tasarımlar gerçekleştirmektedir. Program ve alt yapı oluşturmada kullandığımız yazılımlar, e- ticaret faaliyetlerinizi gerçekleştirmeniz için güvenli ödeme seçenekleri sunmaktadır. Ankara firmamız, resim, video gibi görsel sunumlar tasarlanmakta, kolay kullanılır web ara yüzü dizayn edilmektedir. Hedef kitleye ulaşmanız ve kullanıcı web sitenize geldiğinde ikna edici, bilgi içerikli, canlı destek ile ulaşım sağlayabileceği bir platform sağlıyoruz.