Video Prodüksiyon

Halkla ilişkiler alanında hizmet almak isteyen her kurumu video prodüksiyon kapsamında hizmet veren firmamıza beklemekteyiz. Ankara ve çevresinde reklam konusunda yardım ve destek almak isteyen tüm şirketler firmamızla irtibata geçerek birçok hizmetimizden faydalanabilmektedir.

Video prodüksiyon ve türevi görsel medyanın günden güne önem kazandığı bir kurumsal arenada faaliyet gösteren şirketlerin birbirleriyle yarış içerisinde olduğu bir zamanda yaşamaktayız.

Ankara ve çevresinde hemen hemen her alanda üretim ve faaliyet gösteren firmalar için web – sitesi hazırlamaktayız. Bir web- sitesine sahip olan her şirketin iletişim ve kurumsal etkileşim açısından fark yarattığını bilmekteyiz. Özel şirketlerin üretim modellerini tanıtıcı, müşterilerine potansiyel ve aktif olarak iletişime geçeceği internet sitelerini kurmakta ve web tasarımlarını profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Bununla birlikte algoritma yapılarını dengede tutan ve veri güvenliğini maksimum dereceye çıkaran paketlerimiz mevcuttur. Yüzlerce çeşitte şablon varyasyonu bulunan web sitelerinden size ve şirketinize en uygun olanı birlikte seçmekte ve dizaynını tamamlayıp size teslim etmekteyiz. Birçok türü olan bu tasarımları sitemiz içerisinde keşfe çıkabilir ve en mümkün olanı bize iletebilirsiniz. Yazılımın şirket başarı grafikleri için yıldan yıla önem kazandığı günümüzde hizmetlerimiz arasında yazılım geliştirme mevcuttur.

Şirketiniz video prodüksiyon kapsamında web sitesine ek olarak e-ticaret sitesine ihtiyacı varsa şirketimiz bünyesinde bu da sağlanmaktadır. Aktif ve sanal alışverişin merkezi haline gelen e-ticaret oluşumları ve tasarımları ile birlikte firmanızın daha başarılı olması için gereken kurumsal zemini, profesyonel ekimiz ve prodüksiyon şemalarımızla güçlendirmekteyiz.

Medya Hizmetlerimiz

Alanında deneyimli ekibimizle şirket bazlı fotoğraf çekimleri de gerçekleştirmekteyiz. Şirketlerin yıldan yıla güncellenen ürün fotoğraflarını çekip kendi hazırladığımız e-ticaret sitelerine ve web- sitelerine yerleştirmekteyiz.

3 boyutlu tasarımlarımız ile birlikte şirket içi sunumlarda tanıtacağınız ürünlerin daha anlaşılır ve satılabilir olmasını sağlamaktayız. Firmaların matbaa işleri için de bize ulaşabilir ve en uygun fiyatlarla baskı işlerini bize yaptırabilirsiniz. İstek ve sipariş doğrultusunda sosyal medya uzmanlığı ve grafik tasarım gibi alanlarda da faaliyet göstermekteyiz. Ankara ve çevresindeki şirketlerin tüm medya ve reklam işleri için bizimle irtibata geçiniz.