Sanal Mekan Turu

Sanal Mekan Turu İle Farklı Tanıtımlar Yapın

Üç boyutlu görüntü teknolojisine sahip olan sanal mekan turu hizmetleri, panoramik fotoğraflar ve görsel uygulamalar kullanılarak oluşmaktadır. İnternet üzerinden interaktif bir şekilde sunulan sanal tur hizmetinde ziyaretçileriniz sanki mekânın içindeymiş gibi hareket etmektedir. Mekânın tüm ayrıntılarını görebileceğiniz sanal tur uygulamaları ile müşterilerinize farklı bir sunum yapabilirsiniz. Özel çekim ekipmanları ile fotoğraflama teknikleri kullanılarak panoramik fotoğrafların oluşturulması ve bu fotoğrafların birleştirilmesi ile küresel bir görüntü elde edebileceğiniz bu hizmette şirketinizi profesyonel bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. İster web ortamında ister CD ortamında ziyaretçilerinize sunabileceğiniz sanal tur uygulamaları ile şirketinizi yakından tanımak isteyen ve uzak bölgelerden şirket ziyareti yapamayan kişiler için oluşturulmuş özel bir hizmettir.

Mekanınızı internet ortamında en etkili şekilde tanıtmanın yollarından biri olan sanal tur uygulamaları ile mekanınızı sanal olarak 360 derece olarak görüntüleyebilirsiniz. Mekanınızı rahat ve eğlenceli şekilde ziyaret etmek isteyenlerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği sanal tur uygulamalarını size özel olarak hazırlayan firmamız ile rakiplerinize karşı fark yaratabilirsiniz.

Sanal Mekan Turu Hizmetleri

Mekanlarınıza özel sanal tur uygulamaları hazırlayan Zet Bilişim Ankara şirketimiz, 360 derecelik fotoğraflar hazırlayarak mekanlarınızı en iyi şekilde temsil etmektedir. Bilindik fotoğraflara göre hareketli olması ve ziyaretçilere sanal gezinti sunması ile etkili bir tanıtım yapabileceğiniz bu hizmetler firma imajınıza uygun sanal turlar düzenleyebilirsiniz. Kullanıcılar ile etkileşimli sanal tur uygulamaları hazırlayan firmamız, etkili ve çekici tanıtım yapmanızı sağlamaktadır. Diğer reklam türlerine göre oldukça çekici ve etkili olan sanal tur hizmetleri kısa vadede en iyi sonuç almanızı sağlayacaktır. Ankara ilinde size özel web çözümleri sunan şirketimiz, firma imajına uygun web çözümleri sunarak şirketinizin sanal ortamda en iyi şekilde temsil edilmesini sağlamaktadır.

AVM’ler, restoranlar ve kendi ürünlerini sanal tur ile tanıtmak isteyen şirketlerin beğeni ile tercih edebileceği bu hizmet ile müşterilerinize özel sunumlar hazırlayabilirsiniz. Ankara şehrinde size özel hizmet sunan firmamızın uzman ekibi ihtiyaçlarınıza uygun sanal mekan turu çözümleri sunarak firma imajınızın artmasına katkıda bulunmaktadır. Siz de şirketiniz için kaliteli ve profesyonel sanal mekan turu hizmeti almak istiyorsanız; firmamızın uzman ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.