Hakkımızda

Bilişim sektörünün öncü firmalarından Zet Bilişim...

Teknolojinin gelişmesi ile dünyanın herhangi bir yerindeki insanların iletişim kurmasını sağlayan internet sektörü şirketlerin de önem vermesi gereken bir konu haline gelmiştir. Gerçek hayattaki başarılarını sanal ortama da taşımak isteyen şirketler, zamanla büyük paralar harcayarak internet teknolojilerine ağırlık vermeye başlamışlardır. İnternet üzerinden yapılan satışların giderek artması da bu konunun önemini ortaya çıkarmıştır. Şirketler, gerek web tasarım gerekse sosyal medya aracılığı ile yeni nesil pazarlama sistemlerine yönelerek daha geniş kitlelere ulaşmışlardır.

Yeni nesil teknolojileri kullanarak sizleri sanal dünyaya en iyi şekilde hazırlayan Zet Bilişim şirketimiz, firmanızın imajına uygun, kaliteli hizmet vererek gerçek yaşamdaki başarıyı sanal ortamda da yakalamanıza yardımcı olmaktadır. İnternet sektörünün değişen dünyası içinde yer alabilmeniz için web tasarım, grafik tasarım ve fotoğraf çekimi gibi web ve medya hizmetleri ile sizleri yanında yer alan firmamız sorumluluk bilinci ile şirketinizin faaliyetlerini kolaylaştırmak, yeni müşterilere ulaşmanızı sağlamak, çağdaş dünyanın iletişim araçlarını kullanarak farklılığınızı ortaya çıkarmak ve tanıtımlarınızı en iyi şekilde yapabilmeniz için deneyimli personeli ile sizlere destek olmaktadır.

Şirketimiz Hizmetleri

Şirketlerin piyasa koşullarına en uygun şekilde hazırlanması için web tasarım, SEO, grafik tasarım ve reklam hizmetleri ile şirketinizi dijital dünyaya hazırlayan Zet Bilişim firmamız, dijital ortamda başarıyı yakalamanızı sağlamaktadır. Bu amaç için uzman ve deneyimli personeli ile hizmet vermeye başlayan firmamızın faaliyetleri Zet Web Hizmetleri ve Zet Medya Hizmetleri olarak ayrılmaktadır.

Zet Bilişim Web Hizmetleri

Firmamız şirketinize özel sunduğu web hizmetleri ile şirketinizi dijital ortama uygun hale getirmektedir. Zet Bilişim Web Hizmetleri ile sizlerin hizmetine sunduğumuz faaliyetlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Web Tasarım Hizmetleri

Şirketinizin internet sitesini günümüze uyarlayan firmamız, şirket imajınıza ve logonuza uygun web tasarım hizmeti vererek sanal ortamda dikkat çekmenizi sağlamaktadır. Kaliteli web tasarım hizmetleri ile hızlı ve kullanıcı dostu sayfalar hazırlayan şirketimiz, SEO uyumlu siteler hazırlayarak arama motorları tarafından fark edilmenizi sağlamaktadır. Bu sayede potansiyel müşterilerinize en iyi şekilde ulaşmanız sağlanmaktadır.

 • Web Programlama Hizmetleri

Web sitelerinizde Html, Javascript, Css, Jquery, Php, Asp gibi web programı kullanan şirketimizin uzman ekibi; faaliyetinize en uygun, hızlı web çözümleri ile site ziyaretçilerinizin kolayca dolaşabileceği web sitesi tasarlamaktadır. Kullanışlı web siteleri ile dijital ortamda başarıyı yakalayacaksınız.

 • E-Ticaret Hizmetleri

Şirketiniz faaliyetlerine uygun e-ticaret web siteleri hazırlayan firmamız, ziyaretçilerinizin siteniz üzerinde güvenle alışveriş yapabilmesi için web siteniz altyapısını en iyi şekilde düzenlemektedir. Kullanışlı ve birçok işlevi bulunan e-ticaret siteleri tasarlayan Zet Bilişim firmamız hizmetleri ile ürünlerinizi Türkiye’nin her yerindeki kişilere sunabilirsiniz.

 • Mobil Uygulama Hizmetleri

Şirketinize özel mobil uygulamalar hazırlayan şirketimiz, müşterilerinizin hizmetlerinize her yerde ve her zaman ulaşabilmesi için çözümler üretmektedir. Şirketinize özel mobil web tasarım uygulaması hazırlayan ekibimiz, kullanıcı dostu uygulamaları ile sizlerin yanında yer almaktadır. Her teknolojik cihaza uygun mobil siteler tasarlayan şirketimiz ile müşterilerinizin beğenisini kazanacaksınız.

 • Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Şirketinize uygun web tasarımları yapan firmamız ile kullandığınız yazılımları günün gereklerine göre yeniden düzenleyebilir, eksik gördüğünüz konularda yazılım geliştirme hizmeti alabilirsiniz.

 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Hizmetleri

Şirketinize özel web siteleri tasarlayan firmamız, gerek mobil gerekse web sitenizi SEO uyumlu hale getirerek arama motorlarında ziyaretçi çekebilmenize yardımcı olmaktadır. Yapılan bu hizmetle arama motorları tarafından fark edilebilir, potansiyel hedef kitlenize en iyi şekilde erişebilirsiniz.

 • Google Adworks Reklam Hizmetleri

Dijital dünyanın olmazsa olmaz arama motoru olan Google’ın hizmeti olan Google Adworks ile anahtar kelimenize özel reklam verebilir, arama sayfalarının en üstünde yer alabilirsiniz. Böylece, rakiplerinizi geçerek ziyaretçileriniz tarafından fark edilebilirsiniz.

 • Domain ve Hosting Hizmetleri

Şirketinizin web ortamında yer alması için gerekli olan domain ve hosting satın alma sürecinde sizlere yardımcı olan firmamız, kısa zamanda başarıyı yakalayabilmeniz için en iyi domain adı ve hosting planı seçimi konusunda sizlere destek olmaktadır.

Zet Bilişim Medya Hizmetleri

Web tasarım hizmetlerinin haricinde reklam hizmetleri ile de faaliyetlerini sürdüren firmamız ile şirketiniz ve ürünleri için etkili fotoğraf çekimi yaptırabilir, reklam faaliyetlerinde bulunabilir, sosyal medyada başarılı bir süreç yürütebilirsiniz. Zet Medya Hizmetleri’nin şirketinize sunduğu reklam faaliyetlerini ise şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Fotoğraf Çekimi Hizmetleri

Şirketiniz için profesyonel çekimler yapan firmamız; şirketinizin, şirketiniz personelinizin, ürünlerinizin fotoğrafını çekerek profesyonel dünyada en iyi şekilde temsil edilmenize destek olmaktadır. Şirketimizin profesyonel fotoğrafçıları tarafından yapılacak fotoğraf çekimi işlemleri ile kolayca fark yaratabilirsiniz. Böylece fark yaratan işlere imza atabilirsiniz.

 • Grafik Tasarım Hizmetleri

Ürünlerinize özel yaratıcı fikirler oluşturmak için iki veya üç boyutlu grafikler tasarlayan şirketimizin uzman ekibi, dünyanın en iyi grafik tasarım programlarını kullanmaktadır. Profesyonel dünyada fark edilen grafik tasarımları oluşturmak için şirketimizi tercih edebilirsiniz.

 • Sosyal Medya Hizmetleri

Günümüz iletişim araçlarını en iyi şekilde kullanan şirketimiz ile sosyal medyada fark yaratan işler yaratabilirsiniz. Facebook, Twitter gibi birçok sosyal medya platformunda şirketinize özel hesaplar açarak, etkili paylaşımlarda bulunan şirketimizin uzman ekibi sosyal medyada da etkin olmanızı sağlamaktadır.

 • Havadan Görüntüleme Hizmetleri

Şirketinizin ve etkinliklerinizin en iyi ve en farklı şekilde görüntülenmesi için Drone’lar ile havadan görüntüleme hizmeti veren şirketimiz ile müşterilerinize faklı ve orijinal sunumlar hazırlayabilirsiniz.

 • Sanal Mekân Turu Hizmetleri

Şirketinizin faaliyet gösterdiği restoran, market gibi işyerleriniz için sanal tur düzenleyen şirketimiz, dünyanın en uzak yerindeki müşterilerinize iyi bir sunum yapabilirsiniz. Sanal mekan turu hizmeti ile mekanlarınızı incelemek isteyen müşterilerinize sana ortamda mekan turu yaptırabilir, müşterilerinize farkınızı hissettirebilirsiniz.

 • Video Prodüksiyon Hizmetleri

Şirketiniz için profesyonel video çekimi yapan firmamız ile etkileyici videolar hazırlayabilir, şirket ve ürün tanıtımlarınızda teknolojiden faydalanabilirsiniz.

 • 3 Boyutlu Tasarım Hizmetleri

Ürünleriniz için 3 boyutlu tasarımlar yapan firmamızın uzman ekibi, ürünlerinizin müşterilerinize en iyi şekilde sunulması için sürekli çalışmaktadır. Farklı tasarım hizmetleri ile sizlerin yanında yer alan firmamızın uzman ekibi 3 boyutlu tasarım faaliyeti ile ürün pazarlama sürecinde sizlerin yanında yer almaktadır.

 • Baskı ve Matbaa İşleri Hizmetleri

Şirketiniz için el broşürü, dergi, gazete gibi tanıtıcı ürünler hazırlayan firmamız, her türlü baskı ve matbaa işlerinizde profesyonel destek sunmaktadır. Ürünlerinize özel reklam kampanyası düzenleyen şirketimiz ile matbaacı aramadan işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Web Tasarım Ve Medya Hizmetleri İle Sizlerin Yanındayız

Zet Bilişim firmamızın uzman ekibi web tasarım, grafik tasarım, profesyonel video ve fotoğraf çekimi hizmetleri ile sizlere her türlü desteği sunarak, dijital ortamda fark yaratmanızı sağlamaktadır. Günümüz teknolojileri ile internet dünyasında size özel hizmet veren firmamız ile sanal ortamda adınızdan söz ettirebilirsiniz.

İşinin uzmanı personeli ve son teknoloji cihazları ile sizlere hizmet vermekten gurur duyan firmamız, ihtiyacınıza en uygun web çözümleri üreterek şirket imajına uygun faaliyetlerde bulunmaktadır. Şirketimiz hizmetlerini tercih ederek ürünlerinizi dünyanın herhangi bir yerine ulaştırabilir, reklamlarınızı profesyonelce tasarlayabilir, potansiyel müşterilerinize en kaliteli şekilde ulaşabilirsiniz. Siz de fark yaratan web ve reklam çözümlerine kolay ve uygun fiyatla ulaşmak istiyorsanız, şirketimiz hizmetlerini güvenle tercih edebilirsiniz.