Web Tasarım & İnternet Sitesi

Çevrimiçi ağda varlığınızı gösterecek, yeryüzünde her noktadan erişilebilir olmanıza katkı sağlayacak genel web teknolojilerini sağlıyoruz.

Web Tabanlı İş Yazılımı Geliştirme

Otomasyon sistemleri ilerleyen zamanla birlikte bulut dosya yapısına sebep oldu. İşinizi öteye taşıyacak algoritma yapısını ve veri güvenliğini oluşturuyoruz.

Mobil Uygulama ve Geliştirme

Akıllı telefonların hayatımızda yerini almasıyla kendini gösteren mobil yazılımları, ihtiyaçlarınızdan fazlasını karşılayacak şekilde hazırlıyoruz.

Arama Motoru & Reklam Çalışmaları

Kimseden sizi bulmak için çaba sarf etmeyi bir kenara bırakarak çevrimiçi ağda kendinizi göstermeniz için çözümler üretiyoruz.

Temalarımız

Paket Yazılımlar

Hizmetlerini büyük oranda internet üzerinden sağlayan sektörler için hazırlamış olduğumuz içerik yönetim sistemleri ile siz de işinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Modüler yapısı ile ihtiyacınız olanları ekleyip, gerek duymadıklarınızı çıkartabildiğiniz yazılımlarımızda istediğiniz kadar esneyebilirsiniz. Özel tasarımlarla desteklediğimiz back-end kod yapısı ile müşterilerinizle interaktif bağ kurabilir, verilerinizi güvenli altyapımız üzerinde saklayabilirsiniz. Burada yer almayan sektörünüze yönelik tasarım ve yazılım ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel Paylaşımlar

White Hat SEO ve Püf Noktaları Nedir?
1 Şub 02:23 pm

White Hat SEO Nedir? Nasıl Yapılır? Sektörle yakından alakalı tüm webmasterların bildiği gibi White Hat SEO, şu...

Şirketinizin Neden Bir Web Sitesi Olmalı
1 Şub 12:59 pm

Şirketinizin Neden Bir Web Sitesi Olmalı? İnternet teknolojisi, günden güne insanlar için daha da hayati bir hale...

Referanslarımızdan Bazıları